
Třídy Skřítků a Berušek poctili během měsíce května knihovnu svou návštěvou. Je krásně vidět, jak nám mezi nejmenšími rostou noví čtenáři, nejedna maminka totiž musela hned odpoledne po školce vyrazit do knihovny a půjčit knihu, kterou si děti během své návštěvy vyhlédly. 🙂 Se Skřítky jsme si připomněli, jak se chováme ke knihám, děti s přehledem uhádly všechny hádanky ještě před tím, než jsem je dopověděla a jako bonus mi zazpívaly písničku...















