Ještě před obdržením závěrečného vysvědčení prošli letošní prvňáčci velkou zkouškou.
Při úterním slavnostním pasování čtenářů prokázali žáci 1. A i B své nové čtenářské dovednosti a předvedli plody své celoroční práce. Všichni obstáli a následně tak mohli být pány starostou a místostarostou oceněni nejen diplomem a šerpou, ale také dárkem v podobě knihy, která bude děti, tentokrát už jako druháky, provázet školním rokem.
Všichni taktéž obdrželi od knihovny milou pozornost v podobě ročního členství zdarma, to abychom mohli ještě více podpořit lásku ke knihám a čtení, díky které můžeme procestovat nejen celý svět, ale i vesmír a bájné říše plné tajemných příběhů.
Součástí je již tradičně obrovská nálož fotografií, abyste se, milí rodiče, mohli pokochat, jak se vašim ratolestem dařilo jako novým rytířům čtenářského řádu. Na závěr bych moc ráda poděkovala paním učitelkám Dolanové a Soukupové za spolupráci a především za jejich celoroční péči a práci.




























































